לילה אחד

קיץ, חום, בילוי בחול. זאת הייתה תקופה מאוד מרגיע ומשחררת בשבילי. על החוף הכרתי גבר מאוד יפה. הוא היה גבוהה, שחום עם שפתיים חושניות. הזמנתי אותו לדירה ששכרתי. לקחנו יין והלכנו אליי. כאשר כבר שתינו קצת והכרנו אחד את השני יותר מקרוב, הבנתי שאני רוצה אותו. רציתי סקס וחזק. ישבתי מולו ואתחלתי לשחק עם הכוס שלי מתחת לשולחן. לא ידעתי איך לעשות ככה שזה יקרה יותר מהר.  
החלטתי לעשות את זה ככה:


השארתי אותו לבד והלכתי לחדר שינה. הורדתי את הבגדים ונשארתי רק בלבני נשים סקסיים, לבשתי עקבים. מרחתי על עצמי קרם עם ניצוצות, שמתי בושם מחרמן, סכרתי אור גבוהה והשארתי רק מנורת לילה קטנה. זה היה מאוד מחרמן, הרגשתי שהפטמות שלי כבר קשות ורציתי להרגיש עליהם את השפתיים שלו. קראתי לו לחדר שינה, הדלקתי מוזיקה סקסית והתחלתי לרקוד מולו. רציתי להרגיש את הזין שלו. היה ממנו ריח בדהים, ריח של גבר מעורבב עם בושם טוב. התחלנו לרקוד ביחד איתו, פתחתי את הרוכסן ותפסתי את הזין שלון. התחלתי לאונן לו באיטיות בזמן הריקוד. רציתי להרגיש אותו בפנים כבר. 
עברנו למיטה, לקחתי את הזין שלו והתחלתי ללקק אותו באיטיות. שיחקתי איתו, אבל היו לו תוכניות אחרות. הוא תפס את הראש שלי והתחיל זליין את הפה שלי. הזין שלו היה עמוק ומצצתי אותו כמו רעבה. אז הוא הפיל אותי על הגב הזיז את התחתונים והתחיל ללקק ולמצוץ את הדגדגן שלי. האצבעות שלו נכנסו עמוק לתוך הכוס. הוא מזיין אותי איתם עם האצבעות בשתי החורים. אני נוזלת וכמעט משפריצה בגלל זה. כמה רגעים אחרי זה אני גומרת. הוא גם רוצה לגמור. הוא שם את הזין שלו בין השדים ואני מתחילה לזוז. 
זה לא היה הסוף כמובן, מפגש אינטימי נמשך עד 8 בבוקר. הוא זיין אותי כל הלילה. הסקס היה משוגע והיה אפשר לראות שהוא יודע לפנק אישה במיטה. אם הזמן זה כבר הרגיש לא סתם סקס, אלה כמו התמכרות אמיתית. אחרי שהוא עזב נכנסתי לאמבטיה חמה כדי לנוח ולהשתחרר. איזה לילה……