חפץ חשוד

"אני מבקשת ממך לבוא איתנו"

היא דיברה בנימוס, אבל לא היה שום סיכוי לסרב לה. בחורה מאוד יפה ועוד במדים צמודים. עיניים ירוקות, פנים יפות ותג עם שם "רונית". השדיים שלה די גדולים וקופצים עם כל צד שלה. כן…ישר רואים שכבר מזמן לא יהיה לי סקס, אם אני מתחרמן מדבר כזה

"מה קרה בדיוק?" – אני שואל רגועה בניסיון לשמור על קור רוח

"תבוא איתנו"

היא תופסת את היד שלי, היא ממש חזקה. אני מחליט לא להתנגד והולך איתה לחדרים שלהם. יש כאלה בכל שדה תעופה, לבדיקה של אנשים חשודים. מעניין מה גרם להן לחשוד בי?

היא דוחפת אותי בפנים ונועלת את הדלת. אנחנו לא לבד. יש כאן עוד בחורה במדים. קטנטנה, עם גוף מאוד עדין ושיער שחור. על התג שלה כתוב "רויטל". היא מסתכלת עלי עם מבט מלא עניין.

"תתפשט" – אומרת לי רונית

"מה קרה בדיוק?"

"בינתיים כלום, אבל אנחנו רוצים לראות מה זה חפץ הזה שאתה מחזיק במכנסיים"

הסתכלתי למטה. יש לי מפתחת בכיסים, טלפון וארנק. שום דבר מיוחד. בעצם יש משהו, בליטה ענקית מקדים. רק לא עכשיו.

"תוריד את המכנסיים" – זה כבר נשמע כמו פקודה.

פתחתי את החגורה והורדתי את המכנסיים שלי, אבל החפץ החשוד שהן מחפשות נמצא בתחתונים. היא דורשת שאני אוריד גם אותם. אני עושה את מה שהיא רוצה. החפץ החשוד סוף סוף מקבל חופש. רונית לא הייתה מסוגלת להוריד את עיניים שלה, גם רויטלה והפנים שלה התחילו להתמלא בצבא אדום.

"בדיוק מה שחשבתי" – אמרה רונית – "המצב מסוכן מאוד, עוד מעט הולך לקרות כאן פיצוץ"

"נקרא לתגבור?" – שאלה רויטל

"לא, אין זמן. נצטרך לנטרל בכוחות עצמנו" – עונה רונית.

היא התקרבה אלי וירדה על הברכיים. היא לקחה בזהירות אותו בתוך היד. החפץ התחיל לגלוש ביד שלה למעלה למטה, לכל האורך. מאוד נעים. ראיתי שרויטל התחילה לנשום הרבה יותר עמוק והשפתיים שלה נפתחו. המראה הזה גורם לחפץ לי להפוך לקשה יותר. בינתיים רונית השליחה את החפץ לתוך הפה. הלשון שלה ישר התחיל לשחק על הראש ולגלוש לכל האורך של החפץ. אני לא מצליח לעצור גניחה חזקה. היד שלי מתחילה ללטף את ראש של רונית. היא מתחילה לבלועה אותו לכל האורך. זה מאוד נעים, אבל זה ממש לא מספיק כדי לנטרל אותי. כמה דקות אחרי זה היא עוצרת ומסתובבת לשותפה שלה.

"הכל הרבה יותר גרוע ממה שחשבתי, חייבים פעולות קיצוניות"

היא מורידה את המכנסיים שלה ביחד עם התחתונים. יש לה רגליים ישרות ושריריות וכוס מגולח היטב. אז היא מסתובבת אלי עם הטוסיק, פותחת עם אצבעות את הכוס שלה ואני מלביש אותה על הזין. היא חמה ורטובה בפנים. היא מוציאה שאגה של הנאה כמו חיה פראית. הזין שלי גולש בפנים חופשי, הייתי אומר חופשי מדי. למרות החרמנות שלי אני כמעט ולא מרגיש כלום. רונית, אבל מרגישה הכל. היא גונחת כל פעם שאני מכניס עד הסוף. רויטל כבר פתחה את החולצה ומלטפת את השדיים הקטנים שלה. אני מגביר את הקצב והצלילים שרונית מוציא כבר לא ניתן לתאר. היא הכניסה את הציפרניים שלה לתוך התחת, ככה שנשארו סימנים אדומים. השדיים שלה קופצים ביחד עם כל תנועה שלי. אני מוציא את הזין ואז מכניס אותו שוב פעם לכל האורך. רונית מתחילה לרעוד, נוזל חם יורד בין הרגליים שלה. אני ממשיך לזיין אותה בזמן שהיא גומרת. אז בלי כוחות היא מתיישבת.

"אני צריכה את העזרה שלך, רויטל" – היא אומרת לשותפה שלה.

רויטלה מורידה את המכנסיים שלה ביחד עם התחתונים ואני רואה תסרוקת יפה בין הרגליים שלה. היא מתיישבת על הכיסא ופותח את הרגליים שלה רחב. הכוס הורוד שלה מזמין אותי. אני מתקרב ומתחיל להכניס בעדינות, כדי לא להכאיב לה עם החפץ שלי. אני מזיין אותה בעדינות, הראש שלה זרוק אחורה והיא נושכת את השפתיים שלה. המראה הזה מביא אותי לשיא. פוצוץ! אני ממלא את החור שלה בשפיך.

רונית נוגעת בשק האשכים שלי. הוא כמעט ריק.

"חפץ חשוד מנטרל" – היא אומרת.

רויטל מחייכת.

"עשינו את זה" – היא עונה.

אני עייף מתיישב על הכיסא.

"אני מקווה שאתה לא ממהר לשום מקום?" – רונית שואלת אותי -"יש לנו עוד הרבה שאלות אליך"